Пятница, 27.01.2023, 01:06

Приветствую Вас Гость | RSS

.........................................................................................
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » НАШ КЛУБ ОКО "РУБИН" ККУ РУБЕЖНОЕ » Законодательство Украины » Використання наркотичних засобів при дресируваннi cобак (ПОСТАНОВА Кабiнета Мiнiстрiв від 29 липня 2009 р. N 831)
Використання наркотичних засобів при дресируваннi cобак
rubinДата: Суббота, 04.08.2012, 11:17 | Сообщение # 1
Admin
Группа: Пользователи
Сообщений: 1234
Репутация: 5
Статус: Offline
Документ 831-2009-п, редакцiя вiд 29.07.2009, чинний (1 сторiнка)

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А

від 29 липня 2009 р. N 831

Київ

Про затвердження Порядку використання наркотичних засобів і психотропних речовин під час дресирування службових собак для розшуку таких засобів і речовин

Відповідно до статті 20 Закону України "Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори" ( 60/95-ВР ) Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:

Затвердити Порядок використання наркотичних засобів і психотропних речовин під час дресирування службових собак для розшуку таких засобів і речовин, що додається.

Прем'єр-міністр України Ю.ТИМОШЕНКО

Інд. 31

ЗАТВЕРДЖЕНО

постановою Кабінету Міністрів України

від 29 липня 2009 р. N 831

ПОРЯДОК
використання наркотичних засобів і психотропних речовин під час дресирування службових собак для розшуку таких засобів і речовин

1. Цей Порядок визначає механізм передачі, перевезення, застосування, зберігання, відпуску, ведення обліку та знищення вилучених з незаконного обігу наркотичних засобів і психотропних речовин, що є речовими доказами (далі - підконтрольні речовини), які вироком, ухвалою чи постановою суду або постановою органу дізнання, слідчого, прокурора про закриття справи вирішено передати органам, установам, закладам Держприкордонслужби, МВС, СБУ та Держмитслужби, що забезпечують дресирування службових собак для розшуку таких речовин (далі - уповноважені органи).

2. До підконтрольних речовин належать рослини, включені до таблиці I переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 6 травня 2000 р. N 770 ( 770-2000-п ) (Офіційний вісник України, 2000 р., N 19, ст. 789), та наркотичні засоби і психотропні речовини, включені до таблиць II і III зазначеного переліку.

3. Уповноваженими органами є:

органи охорони державного кордону і Кінологічний навчальний центр Держприкордонслужби;
головні управління, управління МВС в Автономній Республіці Крим, областях, мм. Києві та Севастополі, на залізничному транспорті;
головні управління СБУ в Автономній Республіці Крим і м. Києві, управління СБУ в областях, м. Севастополі;
навчальні заклади МВС і СБУ;
митниці, зокрема регіональні, та Кінологічний центр Держмитслужби.
4. Уповноважений орган повинен мати ліцензію на провадження відповідного виду діяльності, передбаченої Законом України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" ( 1775-14 ).

5. Обсяг річної потреби уповноваженого органу в підконтрольних речовинах затверджує Адміністрація Держприкордонслужби, МВС, СБУ та Держмитслужби за його запитом,
який надсилається до 1 грудня року, що передує року їх отримання.

Зазначений обсяг визначається виходячи з норм використання підконтрольних речовин у навчальних цілях з розрахунку на одного собаку на рік, які затверджуються спільним наказом Адміністрації Держприкордонслужби, МВС, СБУ і Держмитслужби.

6. Для отримання підконтрольних речовин уповноважені органи надсилають органові досудового слідства або дізнання запит за формою згідно з додатком 1.

Підконтрольні речовини передаються уповноваженому органові на безоплатній основі у присутності не менш як двох визначених керівником органу досудового слідства або дізнання працівників, про що складається акт у трьох примірниках за формою згідно з додатком 2.

Перший примірник акта залишається в органі досудового слідства або дізнання, решта надсилаються Комітетові з контролю за наркотиками та уповноваженому органові, який отримав підконтрольні речовини.

Порядок передачі та перевезення підконтрольних речовин до уповноважених органів затверджується спільним наказом Адміністрації Держприкордонслужби, МВС, СБУ і Держмитслужби.

7. Підконтрольні речовини беруться на облік в уповноваженому органі в день передачі.

8. Підконтрольні речовини застосовуються для виготовлення уповноваженим органом навчальних зразків зазначених речовин (далі - навчальний зразок).


Собака рядом для того,
чтобы чувствовать себя человеком...
 
rubinДата: Суббота, 04.08.2012, 11:17 | Сообщение # 2
Admin
Группа: Пользователи
Сообщений: 1234
Репутация: 5
Статус: Offline
З метою встановлення ідентичності переданих підконтрольних речовин і навчальних зразків для кожної партії таких речовин виготовляється контрольний зразок, який зберігається в
уповноваженому органі.

9. Зразки виготовляються у присутності комісії, що утворюється наказом керівника уповноваженого органу у складі заступника керівника, відповідальної за облік і зберігання підконтрольних речовин особи та інших посадових осіб такого органу (далі - комісія).

Результати виготовлення зразків оформляються актом за формою згідно з додатком 3.

10. Зразки упаковуються з метою запобігання їх псуванню чи викраденню.

Паковання зразків повинно містити ярлик, на якому зазначаються номер зразка, найменування органу, який його виготовив, найменування і вага (нетто, брутто) підконтрольної речовини, вид терезів (механічні, електронні), число, місяць, рік виготовлення зразка, реєстраційний номер переданих підконтрольних речовин згідно з журналом обліку, строк придатності зразка, підпис голови комісії. На ярлику паковання проставляється печатка органу, який виготовив зразок.

11. Навчальні зразки підлягають перепакуванню у присутності комісії не рідше одного разу на рік з метою збереження їх запахових властивостей.

Для визначення обсягу втрат підконтрольних речовин у результаті їх осідання на внутрішніх стінках паковання навчальні зразки зважуються до і після перепакування. Результати перепакування оформляються актом за формою згідно з додатком 4.

12. Порядок виготовлення, упакування зразків, перепакування навчальних зразків та встановлення ідентичності підконтрольних речовин і навчальних зразків, зокрема у разі їх перепакування або знищення, визначається Адміністрацією Держприкордонслужби, МВС, СБУ і Держмитслужбою.

13. Відпуск навчальних зразків структурним підрозділам уповноваженого органу (далі - структурний підрозділ) здійснюється за наказом його керівника.

14. Керівник уповноваженого органу визначає осіб, відповідальних за ведення обліку, зберігання підконтрольних речовин і зразків.

15. Підконтрольні речовини і зразки зберігаються у замкнених вогнетривких сейфах або металевих шафах в окремому приміщенні (кімнаті), обладнаному відповідно до встановлених МВС вимог.

Порядок доступу до приміщень (кімнат), сейфів та металевих шаф, в яких зберігаються підконтрольні речовини і зразки, визначається керівником уповноваженого органу.

16. Облік підконтрольних речовин і зразків веде уповноважений орган у журналі за формою згідно з додатком 5, а облік відпуску та повернення навчальних зразків - структурний підрозділ у журналі за формою згідно з додатком 6.

Відомості про операції, пов'язані з передачею, перевезенням, застосуванням, зберіганням, відпуском та знищенням підконтрольних речовин і зразків в уповноваженому органі, а також з відпуском та поверненням навчальних зразків у структурному підрозділі, вносяться до журналу обліку в день їх проведення. Сторінки журналу обліку нумеруються, прошнуровуються, підписуються керівником уповноваженого органу та скріплюються печаткою.

17. Особа, відповідальна за ведення обліку і зберігання навчальних зразків у структурному підрозділі, відпускає зазначені зразки інспекторам-кінологам та керівникам занять з дресирування службових собак відповідно до затвердженого в установленому порядку плану такої підготовки. Після закінчення занять навчальні зразки підлягають поверненню зазначеній особі.

18. Навчальні зразки, строк придатності яких закінчився, або такі, що втратили свої запахові властивості через вплив фізичних і хімічних факторів, а також підконтрольні речовини, що залишилися після перепакування на внутрішніх стінках паковання, підлягають знищенню уповноваженими органами відповідно до Порядку провадження діяльності, пов'язаної з обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, та контролю за їх обігом, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 червня 2009 р. N 589 ( 589-2009-п ) (Офіційний вісник України, 2009 р., N 44, ст. 1477). Контрольний зразок знищується у такому самому порядку після знищення усієї кількості навчальних зразків, що належать до однієї партії підконтрольних речовин.

Знищення навчальних зразків структурними підрозділами забороняється.


Собака рядом для того,
чтобы чувствовать себя человеком...
 
Форум » НАШ КЛУБ ОКО "РУБИН" ККУ РУБЕЖНОЕ » Законодательство Украины » Використання наркотичних засобів при дресируваннi cобак (ПОСТАНОВА Кабiнета Мiнiстрiв від 29 липня 2009 р. N 831)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: