Пятница, 27.01.2023, 00:43

Приветствую Вас Гость | RSS

.........................................................................................
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » НАШ КЛУБ ОКО "РУБИН" ККУ РУБЕЖНОЕ » Законодательство Украины » Чіпування та його необхідність
Чіпування та його необхідність
rubinДата: Суббота, 04.08.2012, 13:01 | Сообщение # 1
Admin
Группа: Пользователи
Сообщений: 1234
Репутация: 5
Статус: Offline
Чіпування– що це таке?
Чіпування тварин – простий, безболісний і безпечний метод ідентифікації кішок, собак, тхорів, гризунів, коней, екзотичних тварин, птахів і навіть риб. Суть методу полягає в імплантації під шкіру мікрочіпу з унікальним номером, що залишається із твариною протягом всього її життя.

Навіщо чіпувати тварину?
З 3 липня 2004 року на території Європейського Союзу (ЄС) застосовується Регламент Ради і Європейського парламенту ЄС № 998/2003 (журнал ЄС L 146 від 13.06.2003 р.). Регламент установлює умови перевезення свійських тварин (кішок, собак і тхорів) між країнами ЄС, а також при ввозі в країну – член ЄС. Основним його нововведенням є обов'язковість ідентифікації тварини, тобто кожна тварина повинна мати імплантований мікрочіп.

Чіп повинен відповідати міжнародному стандарту ISO 11784 або ISO 11785.

Сам чіп – це стерильна капсула з біосумісного скла, яка містить у собі мікросхему з унікального 15–значного коду. Він заноситися в єдину базу даних, у якій міститься вся інформація про тварину і її власника. Таким чином, зчитавши цей код спеціальним сканером, можна буде отримати всі необхідні дані. А на перетині кордону цей мікрочіп значно спрощує проходження митного контролю.

Структура мікрочіпу:

UKR – літерний код країни;
804 098 – цифровий код країни реєстрації;
000000 – індивідуальний номер тварини.

Як відбувається процедура чіпування?
Імплантація капсули з мікрочіпом – швидка й безболісна процедура – фактично підшкірна ін'єкція. Одноразовий ин’єктор для імплантації з мікрочіпом перебуває в стерильному впакуванні. Перед проведенням маніпуляції ветеринарний лікар оглядає тварину й контролює справність мікрочіпу. Місце ін'єкції обробляється дезінфікуючим розчином. Мікрочіп вводиться підшкірно в область верхньої третьої лівої лопатки. На Ваше бажання, за узгодження з ветеринарним лікарем, стандартне місце імплантації може бути змінене на «сховане» (щоб уникнути виявлення локалізації чіпу, наприклад, при крадіжці). Місце імплантації не впливає на можливість зчитування інформації.

Чіпування – наскільки це безпечно для здоров'я тварини?
Перебування чіпу в тілі тварини – нешкідливо. Дослідження показали, що при коректному вживлюванні мікрочіпу ознак запалення або алергії на імплантанти у тварин не виникає. Чіп не є джерелом випромінювання, це лише пасивний відповідач.


Собака рядом для того,
чтобы чувствовать себя человеком...
 
Форум » НАШ КЛУБ ОКО "РУБИН" ККУ РУБЕЖНОЕ » Законодательство Украины » Чіпування та його необхідність
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: