Вторник, 07.12.2021, 04:03

Приветствую Вас Гость | RSS

.........................................................................................
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » ОБЪЯВЛЕНИЯ,РЕКЛАМА » Разное/продам/куплю » Плитка
Плитка
la2217596Дата: Вторник, 26.10.2021, 18:30 | Сообщение # 1
Рядовой
Статус: Offline
Привіти усім! А скажіть-но мені, де є гарний вибір декоративної плитки, що імітує цеглу? Хочу для веранди щось гарне та незвичне обрати, а у нас в магазинах досить обмежений вибір, мені колір не подобається зовсім…

svetikneskromnaaДата: Среда, 27.10.2021, 12:21 | Сообщение # 2
Рядовой
Ну взагалі я бачила, що таку плитку купують, обробляють і фарбують, за бажання і вам так можна зробити, як на мене, не дуже складно, але заморочитися все одно доведеться.

viktorovnauliana711Дата: Среда, 27.10.2021, 12:22 | Сообщение # 3
Рядовой
Якщо варіантів для покупки більше немає, то доведеться вибирати з того, що є, ми ось у невеликому містечку живемо і завжди доводиться задовольнятися малим та купувати те, що є

HzBoyДата: Среда, 27.10.2021, 12:24 | Сообщение # 4
Рядовой
Хіба цегла – то незвично сьогодні? Хоча, мені подобається, я на моду та тренди не зважаю. Ми обирали плитку ось тут в магазині і точно десь бачив таку, як ви шукаєте.
Подивіться от – декоративна плитка https://ars.ua/plitka/dekorativna-plitka/ є різна, з імітацією цегли теж є кілька варіантів.
Мені подобається найбільше в цьому магазині, що вони ціни формують дуже розумні (мабуть, беруть оборотом і кількістю замовлень) і завжди намагаються представити великий асортимент.
Будь-які виробники, відтінки, матеріали – тут є все!

Сообщение отредактировал HzBoy - Среда, 27.10.2021, 12:25

mikamido888Дата: Среда, 10.11.2021, 17:04 | Сообщение # 5
Рядовой
спасибо!

Форум » ОБЪЯВЛЕНИЯ,РЕКЛАМА » Разное/продам/куплю » Плитка
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: