Четверг, 06.10.2022, 18:22

Приветствую Вас Гость | RSS

.........................................................................................
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » ОБЪЯВЛЕНИЯ,РЕКЛАМА » Разное/продам/куплю » Які препарати можуть збивати температуру?
Які препарати можуть збивати температуру?
HzBoyДата: Среда, 25.05.2022, 18:10 | Сообщение # 1
Сержант
Статус: Offline
Усім дорого вечора. Питання щодо медицини. Підкажіть, чи є якась альтернатива парацетамолу. Які препарати ще можуть збивати температуру? 
Ні, я взагалі не проти парацетамолу. Але хотілося би знати...

vasya195Дата: Среда, 25.05.2022, 18:19 | Сообщение # 2
Рядовой
А вам для кого та для чого треба жарознижуючий препарат? Якщо для дитини, то краще приймати саме парацетамол. Ну а якщо для дорослого, то зараз є багато усіляких препаратів. Спитайте у аптеці.

misterbicipsДата: Среда, 25.05.2022, 18:23 | Сообщение # 3
Сержант
Швидка допомога при температурі використовує так звану "літичку", або літичну суміш. Це дімедрол та анальгін, або дімедрол, анальгін та папаверин у визначених пропорціях.

LevchenkoДата: Среда, 25.05.2022, 18:40 | Сообщение # 4
Рядовой
Цитата HzBoy ()
Усім дорого вечора. Питання щодо медицини. Підкажіть, чи є якась альтернатива парацетамолу. Які препарати ще можуть збивати температуру? Ні, я взагалі не проти парацетамолу. Але хотілося би знати...
Я не розумію, чого так усі влюблять парацетал. Ні, я сперечаюся, може цей гарний препарат. Але мені особисто подобається Ібупрофен   https://apteka-ds.com.ua/product....0045083  Може пояснити, чому. Тму що він не тільки ефективно допомагає знизити температуру, але й допомагає при головному болю, при болю у м'язах, зубному болю. А дружина використовую його при болях у період менструації.
Ось який він мультифункціональний ) . 
Є ще один плюс - його ціна. Я купляю Ібупрофен п'ятдесят таблеток за сорок гривень. На сайті подивиться.

Форум » ОБЪЯВЛЕНИЯ,РЕКЛАМА » Разное/продам/куплю » Які препарати можуть збивати температуру?
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: